a

Familijne Centrum Medyczne jest prowadzone przez Fundację "Pomoż Im", a cały dochód jest przeznaczony na rzecz Podopiecznych, małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Najnowsze wpisy

Pon - Pt 08:00 - 21:00

Wybrane soboty

85 677 70 22 / 663 129 009

rejestracja@fcmed.pl

Ciołkowskiego 88J

15-545 Białystok

0 0 items £0.00
  • No products in the cart.

Wybierz:

Rehabilitacja ortopedyczna po złamaniu

Rehabilitacja ortopedyczna po złamaniu

W ostatnim czasie intensywnie i z wielkim entuzjazmem nasza fizjoterapeutka Agnieszka Tomkiewicz, pracuje z Pacjentem nad powrotem pełnego zakresu ruchomości stawu skokowego i odzyskaniem siły mięśniowej po przebytym złamaniu w okolicy stawu skokowego.

Odbyło się 10 spotkań w trakcie, których uzyskane efekty są satysfakcjonujące. Zakres ruchomości odzyskany. Siła mięśniowa z dnia na dzień się poprawia. W terapii stosowaliśmy streatching mięśni łydki i PIR, ćwiczenia sensomotoryczne, równoważne, wzmacniające mięśnie w obrębi kończyn dolnych. Prowadziliśmy reedukację chodu oraz doraźnie kinesiology taping.

Dalszy plan terapii obejmuje intensywne wzmacnianie mięśni by przygotować kończynę do aktywności dynamicznych takich jak bieganie i skoki. Nic nas tak nie cieszy, jak satysfakcja Pacjenta z powrotu do sprawności.

Naszemu Pacjentowi życzymy dalszych sukcesów!