a

Familijne Centrum Medyczne prowadzone przez Fundację „Pomóż Im” wspiera Podopiecznych Fundacji - małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

+48 85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Ostatnie wpisy

Pon - Pt 08:00 - 20:00

663129009

rejestracja@fcmed.pl

Mazowiecka 33

15-369 Białystok

Wybierz:

Bezpłatna rehabilitacja dla niepełnosprawnych dzieci z Białegostoku

Bezpłatna rehabilitacja dla niepełnosprawnych dzieci z Białegostoku

„Ruch kluczem do aktywności i rozwoju IV edycja” – pod taką nazwą Fundacja „Pomóż Im” po raz kolejny zapewni bezpłatną rehabilitację niepełnosprawnym dzieciom z Białegostoku. Zadanie jest finansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Tym razem obejmie 28 dzieci, pierwsze zabiegi rozpoczną się już w czerwcu w Familijnym Centrum Medycznym, przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.

Każdy uczestnik projektu będzie miał zapewnionych 10 rehabilitacji oraz dodatkową wizytę kwalifikującą do indywidualnej terapii. Zabiegi zostaną zrealizowane w Familijnym Centrum Medycznym prowadzonym przez Fundację „Pomóż Im”, przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.

Projekt będziemy realizowali po raz czwarty z rzędu – jest on niezwykle ważny, bowiem umożliwi udział w bezpłatnej rehabilitacji niepełnosprawnym dzieciom bez oczekiwania w długich kolejkach – informuje dr n. med. Eryk Latoch, wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”.  –Pierwsze zabiegi rozpoczniemy jeszcze w czerwcu i będziemy je realizować do początku grudnia – dodaje.

W sumie w ramach tegorocznej edycji zadania rehabilitanci Fundacji przeprowadzą 308 zabiegów, w których udział weźmie 28 małych mieszkańców Białegostoku.

W poprzednich edycjach tego projektu skorzystało z niego 65 dzieci.

Na rehabilitację można zgłaszać się telefonicznie do Familijnego Centrum Medycznego pod numer : 605 350 680.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.