fbpx
a

Familijne Centrum Medyczne prowadzone przez Fundację „Pomóż Im” wspiera Podopiecznych Fundacji - małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

+48 85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Najnowsze wpisy

Pon - Pt 08:00 - 20:00

Wybrane soboty

(85) 67 77 022

rejestracja@fcmed.pl

Ciołkowskiego 88J

15-545 Białystok

0 0 items 0.00
 • No products in the cart.

Wybierz:

 

dr n. med. Marzena Konopko

Gastrolog
Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku 2004-2007 Grant promotorski Komitetu Badań Naukowych zakończony obroną doktorską pt: „Wpływ leczenia otyłości metodą endoskopową na wybrane procesy metaboliczne i elementy regulacji hormonalnej”- obrona z wyróżnieniem.
Od 2008 roku zatrudniona w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych USK w Białystok.
Nauczyciel akademicki wydziału lekarskiego i dietetyki w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych USK Białystok w latach 2011-2014r.
Wykładowca – szkolenie lekarzy podstawowej opieki medycznej: problemy gastroenterologiczne w codziennej praktyce.
Audycje w Polskim Radiu Białystok z cyklu Szlachetne Zdrowie pt: Objawy alarmowe z przewodu pokarmowego – 2015r, Choroba refluksowa przełyku – 2014r, Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy 2013r.
Pisanie artykułów o tematyce gastroenterologicznej oraz tłumaczenie prac anglojęzycznych do czasopisma Gastroenterologia Praktyczna.
Członkini Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii (skarbnik Białostockiego Oddziału PTG w latach 2011-2014r).

Osiągnięcia

 • Specjalizacja z gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych
 • Tytuł doktora n. medycznych
 • II miejsce w ogólnopolskim quizie endoskopowych w trakcie Warszawskich Dni Gastroenterologicznych w 2014 r.
 • Nagroda naukowa Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
 • Systematyczne szkolenie i udział w specjalistycznych konferencja i posiedzeniach naukowych
 • 23 rd United European Gastroenterology Week (Postgraduate teaching programme ) Hiszpania, Barcelona 24-28.2015
 • Digestive Disease Week 2009 Chicago USA 06.2009

Staże zagraniczne: University of Illinois Hospital Chicago, USA 1999 r. Advocate Illinois Masonic Medical Center Chicago USA 2008r, San Cecylio Hospital, Granada, Hiszpania 2000r.

Kursy

 • Szkolenie z technik endoskopowych – Endoterapia Tychy 2016 r.
 • Warsztaty Endoskopowe – problemy kliniczne z perspektywy endoskopisty – Warszawa 2015r.
 • Warsztaty Endoskopowe z endoskopowej dysekcji podśluzówkowej guzów jelita grubego 2014r.
 • Indywidualne szkolenie w zakresie endosonografii diagnostycznej i zabiegowej w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii MSW i A Warszawa ul. Wołowska 137 – 01.2013r.
 • Nowoczesne techniki endoskopowe w diagnostyce i terapii wybranych chorób przewodu pokarmowego – warsztaty praktyczne – 03.2011r.
 • Szkoła Endosonografii -10.2010 r. pod patronatem Prof. Dr hab.med. G. Rydzewskiej
 • Usg jamy brzusznej 05.2009r. Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii w Zamościu
 • Usg jamy brzusznej – poziom zaawansowany 06.2010r. – Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS Ciechocinek

Opinie Pacjentów

„Dzięki profesjonalizmowi i empatii dr Konopko moje dzisiejsze badanie kolonoskopii przebiegło szybko i prawie bezboleśnie. Podejście Pani doktor oraz świetne warunki i sprzęt w FCMed pomogły mi nie czuć się skrępowaną badaniem. Chcę powiedzieć każdej osobie, która to czyta i powinna poddać się badaniu : naprawdę nie ma się czego obawiać.” – Żaneta M.

„Zabieg kolonoskopii miałam zlecony w lutym i szukałam przyjaznego miejsca do jego wykonania. Do FCMed trafiłam z polecenia mojej siostry. Jednak strach powodował, że ciągle przekładałam terminy zabiegu.W końcu dotarłam tam w grudniu . Stres nadal mnie nie opuszczał. Szybko okazało się jednak ,że strach ma wielkie oczy, a zabieg nie jest ani straszny ani zbyt bolesny. Pani Doktor Marzena Konopko fachowo i bardzo delikatnie go wykonała, że ani się obejrzałam a było już po zabiegu . Na szczęście okazało się ,że nie było powodu do niepokoju. Pani Doktor z ogromną troską wyjaśniła jak należy postępować aby uniknąć dolegliwości. Dziękuję Pani Doktor! Słowa podziękowania kieruję również do asystentki pani Doktor za bardzo ciepłe i wyrozumiałe podejście do pacjenta.” – Ewa

„W gabinecie pojawiłam się pełna obaw – zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor uspokoiła mnie, wytłumaczyła na czym badanie polega i w sposób sprawny, ale delikatny je przeprowadziła. Nie bolało! Nie czułam skrępowania dzięki otwartości Pani doktor. Nie bójcie się tylko wybierzcie dobrego lekarza i badajcie się. Wybierzcie doktor Konopko. Warto!” – Joanna

 

 

 

Specjalizacje
Gastrolog, Internista
Wykształcenie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Kontakt
(85) 67 77 022

rejestracja@fcmed.pl

ul. Ciołkowskiego 88J

Białystok, 15-545,