fbpx
a

Familijne Centrum Medyczne prowadzone przez Fundację „Pomóż Im” wspiera Podopiecznych Fundacji - małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

(85) 67 77 022

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Najnowsze wpisy

Pon - Pt 08:00 - 20:00

Wybrane soboty

(85) 67 77 022

rejestracja@fcmed.pl

Ciołkowskiego 88J

15-545 Białystok

0 0 items 0.00
  • No products in the cart.

Wybierz:

 

O FCMed

Familijne Centrum Medyczne

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, ich problemy zdrowotne, z którymi się do nas zwracają, z najwyższej klasy specjalistami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i aparaturę. Jednak przede wszystkim FCMed to miejsce, w którym pełne zrozumienie potrzeb pacjenta, wrażliwość, poszanowanie jego godności i prywatności stanowią nasze DNA i naszego całego personelu. Jesteśmy centrum medycznym, w którym dbamy o zdrowie pacjentów w każdym wieku – dzieci, dorosłych, seniorów.

Familijne Centrum Medyczne powstało z inicjatywy Fundacji „Pomóż Im”, która prowadzi pierwsze w północno – wschodniej Polsce Domowe Hospicjum dla Dzieci. Choć FCMed jest placówką niepubliczną, nie działa wyłącznie dla zysku. Wspiera Białostockie Hospicjum dla Dzieci

Familijne Centrum Medyczne to ponad 700 m2 komfortowej przestrzeni, w której znajdują się gabinety lekarskie, Ośrodek Rehabilitacji im Sue Ryder dla dzieci i dorosłych, sala zabiegowa z pokojem wypoczynkowym, specjalistyczne gabinety terapeutyczne: magnetoterapii, światłolecznictwa, laseroterapii, elektroterapii, ultradźwięków oraz pracownie diagnostyczne, w których wykonywane są badania: USG, gastroskopii i kolonoskopii dzieci i dorosłych, ECHO serca, badania Holtera, EKG.

FCMed to również poradnie specjalistyczne, w których przyjmują lekarze o bogatym doświadczeniu zawodowym i szerokim spektrum wiedzy.

Familijne Centrum Medyczne prowadzi bezpłatną opiekę medyczną nad wszystkimi podopiecznymi domowego Białostockiego Hospicjum dla Dzieci i ich Rodzinami.

Korzystając z usług FCMed stajesz się Darczyńcą!

Możliwość szybkiej diagnostyki i leczenia w jednym miejscu.

Familijne Centrum Medyczne

a
Poradnie specjalistyczne 0
Rehabilitacja 0
Diagnostyka 0
Programy medyczne 0

We Are Here For You

A Great Place to Work. A Great Place to Receive Care. Leading Medicine. Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum.

With us, it’s always personal.

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor consequat.

a
Embrace Your Health.

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor consequat.

a
High Quality Care.

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor consequat.

Specjalistyczne badania z wykorzystaniem zaawansowanych urządzeń diagnostycznych.

Lekarze o bogatym doświadczeniu zawodowym i szerokim spektrum wiedzy.

Tu znajdziesz wsparcie profesjonalistów gotowych pomóc w Twoich problemach zdrowotnych.