a

Familijne Centrum Medyczne prowadzone przez Fundację „Pomóż Im” wspiera Podopiecznych Fundacji - małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

+48 85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Ostatnie wpisy

Pon - Pt 08:00 - 20:00

663129009

rejestracja@fcmed.pl

Mazowiecka 33

15-369 Białystok

Wybierz:

 

O FCMed

Familijne Centrum Medyczne

Familijne Centrum Medyczne to miejsce, w którym każdy może liczyć na specjalistyczną pomoc. To wyjątkowa przestrzeń, w której łączą się oczekiwania pacjentów, ich problemy zdrowotne, z którymi się do nas zwracają, z najwyższej klasy specjalistami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i aparaturę. Jednak przede wszystkim FCMed to miejsce, w którym pełne zrozumienie potrzeb pacjenta, wrażliwość, poszanowanie jego godności i prywatności stanowią nasze DNA i naszego całego personelu. Jesteśmy centrum medycznym, w którym dbamy o zdrowie pacjentów w każdym wieku – dzieci, dorosłych, seniorów.

Familijne Centrum Medyczne powstało z inicjatywy Fundacji „Pomóż Im”, która prowadzi pierwsze w północno – wschodniej Polsce Domowe Hospicjum dla Dzieci. Choć FCMed jest placówką niepubliczną, nie działa wyłącznie dla zysku. Wspiera Białostockie Hospicjum dla Dzieci

Familijne Centrum Medyczne to ponad 700 m2 komfortowej przestrzeni, w której znajdują się gabinety lekarskie, Ośrodek Rehabilitacji im Sue Ryder dla dzieci i dorosłych, sala zabiegowa z pokojem wypoczynkowym, specjalistyczne gabinety terapeutyczne: magnetoterapii, światłolecznictwa, laseroterapii, elektroterapii, ultradźwięków oraz pracownie diagnostyczne, w których wykonywane są badania: USG, gastroskopii i kolonoskopii dzieci i dorosłych, ECHO serca, badania Holtera, EKG.

FCMed to również poradnie specjalistyczne, w których przyjmują lekarze o bogatym doświadczeniu zawodowym i szerokim spektrum wiedzy.

Familijne Centrum Medyczne prowadzi bezpłatną opiekę medyczną nad wszystkimi podopiecznymi domowego Białostockiego Hospicjum dla Dzieci i ich Rodzinami.

Korzystając z usług FCMed stajesz się Darczyńcą!

Możliwość szybkiej diagnostyki i leczenia w jednym miejscu.

Familijne Centrum Medyczne

a
Poradnie specjalistyczne 0
Rehabilitacja 0
Diagnostyka 0
Programy medyczne 0

We Are Here For You

With us, it’s always personal.
a
Embrace Your Health.
a
High Quality Care.

Specjalistyczne badania z wykorzystaniem zaawansowanych urządzeń diagnostycznych.

Lekarze o bogatym doświadczeniu zawodowym i szerokim spektrum wiedzy.

Tu znajdziesz wsparcie profesjonalistów gotowych pomóc w Twoich problemach zdrowotnych.