a

Familijne Centrum Medyczne prowadzone przez Fundację „Pomóż Im” wspiera Podopiecznych Fundacji - małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

+48 85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Ostatnie wpisy

Pon - Pt 08:00 - 20:00

663129009

rejestracja@fcmed.pl

Mazowiecka 33

15-369 Białystok

Wybierz:

Pakiet – staw kolanowy zestaw ćwiczeń – w cenie 19,99 PLN

Dolegliwości w obrębie stawu kolanowego dotyczą wielu z nas. Jest to okolica ciała, która często ulega kontuzjom i jest podatna na urazy. Ból, dyskomfort, trzaski i ograniczenie ruchomości należą do typowych objawów informujących o możliwym problemie w tym stawie. Zachowanie aktywności fizycznej jest jedną z metod pomagających w utrzymaniu sprawności stawu kolanowego.

Ćwiczenia skierowane są do osób, które zmagają się z dolegliwościami w obrębie stawów kolanowych lub chcą profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie. Opracowany zestaw ćwiczeń nie stanowi zindywidualizowanego programu rehabilitacji. Aby dobrać ćwiczenia odpowiednie do swoich potrzeb i dolegliwości, należy skontaktować się z fizjoterapeutą.

Sprzęt potrzebny do wykonywania ćwiczeń: mata do ćwiczeń, taśma, mała piłka, duża piłka, krzesło, poduszka sensomotoryczna, pasek do rozciągania.

Ćwiczenia należy wykonywać powoli i spokojnie, a wysiłek fizyczny dostosować do swoich możliwości. Wykonywana aktywność nie powinna prowokować bólu. Jeśli podczas ćwiczeń pojawią się dolegliwości bólowe, koniecznie skonsultuj się z fizjoterapeutą

Zachęcamy do skorzystania z pakietu. Ćwiczenia można samodzielnie wykonać w domu.