Kontakt: 85 67 77 022 / tel.kom.: 663 129 009 Godziny otwarcia: Pon - Pt 800 - 2100, Sb 800 - 1300
Strona główna Promocje

Świąteczna promocja na Pakiet antycellulitowy

Świąteczna promocja na Pakiet antycellulitowy

W PAKIECIE PROPONUJEMY:

Istnieje możliwość zamiany partii ciała w zależności od potrzeb Klienta. Czas trwania zabiegu 1 h. Cena 110 zł zamiast 225 zł!

 

PAKIET ANTYCELLULITOWY MK 400

Masaż pneumatyczny -  uciskowy - boa: bezinwazyjna terapia przeciwobrzękowa. Pacjent zakłada na nogi lub ręce specjalne rękawy z komorami, które wypełniają się powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem wywierając ucisk na ciało.

 

EFEKTY MASAŻU PNEUMATYCZNEGO:

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała.

 

EFEKTY MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ:

Zabieg jest wykonywany na odpowiednie regiony ciała: pośladki, wewnętrzne i zewnętrzne partie ud, bioder, kolan, brzucha za pomocą bańki chińskiej, która wytwarza podciśnienie. Po zabiegu, w wyniku intensywnego przekrwienia skóry może pojawić się lekkie zaczerwienienie, które znika w przeciągu godziny po zabiegu. Z kolei zassanie fałdów skórnych podczas masaży może skutkować wystąpieniem miejscowych zasinień i/lub wybroczyn, które wchłaniają się zwykle do kilku dni. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej, a jego niewątpliwe zalety znane są od ponad 3000 lat.

 

TERAPIA ANTYCELLULITOWA FALĄ UDERZENIOWĄ:

Terapia falą uderzeniową wykorzystuje fale dźwiękowe, które są wytwarzane w głowicy zabiegowej i w łagodny sposób wprowadzane w odpowiednie regiony ciała np. pośladki, wewnętrzne i zewnętrzne partie ud, bioder, kolan, brzucha i ramion.

 

EFEKTY PO ZASTOSOWANIU FALI UDERZENIOWEJ:

Zabieg wykonywany jest bezpośrednio na skórę. Duże komórki tłuszczowe zostają rozbite na mniejsze, przez co organizm ma lepszą możliwość pozbycia się ich. Terapia ta poprawia mikrokrążenie i przyspiesza metabolizm, podtrzymuje produkcję kolagenu i elastyny, dlatego terapia falą uderzeniową jest również niezastąpiona w walce z rozstępami. Rezultat to widoczna elastyczna struktura, bez charakterystycznych dołeczków, poprawa drenażu w układzie limfatycznym (wydajna i zwiększona aktywność metaboliczna, która pomaga zmniejszyć obrzęk). Badania kliniczne dowodzą poprawę elastyczności skóry, wyszczuplenie, zmniejszenie obwodów i redukcję cellulitu nawet o 95%.

Zabieg antycellulitowej Fali Uderzeniowej jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, nie powodującym efektów ubocznych.

Dzięki tej nowoczesnej terapii walka z cellulitem stała się bardziej efektywna, a osoby które poddały się tej terapii są mile zaskoczone.

 

ELEKTROSTYMULACJA:

Elektrostymulacja jest zabiegiem polegającym na wywołaniu skurczu mięśnia za pomocą prądów impulsowych lub drażnieniu zakończeń nerwów czuciowych w skórze.

 

EFEKTY PO ZASTOSOWANIU ELEKTROSTYMULACJI:

W trakcie terapii antycellulitowej zaleca się stosowanie diety lekkostrawnej i niskotłuszczowej, spożywanie zwiększonej ilości płynów oraz aktywność fizyczną minimum 30 minut dziennie.

Wywołanie naprzemiennych skurczów mięśnia powoduje uruchomienie pompy mięśniowej, co sprzyja ogólnemu ukrwieniu okolicznych tkanek i przyśpieszeniu procesów metabolicznych, dlatego elektrostymulację stosuje się jako metodę wspomagającą terapię cellulitu i lokalnej otyłości. Podczas zabiegu odczuwa się wyraźne mrowienie spowodowane działaniem pobudzającym prądu oraz widoczne skurcze mięśni - bierny trening. 

 

W leżeniu na brzuchu

W leżeniu na plecach

W czasie trwania tych zabiegów włączona jest elektrostymulacja na brzuch na 15 min.

Zadzwoń: ☎ 85 67 77 022 


Wróć do promocji

Aktualności

 

15 stycznia 2019

Nowy specjalista w poradnia Urologii FCMed - dr n. med. Ewa Magdalena Koźmińska

08 stycznia 2019

Badania "Gastroskopii i Kolonoskopii". Soboty w Styczniu.

10 grudnia 2018

Pakiet antycellulitowy w FCMed - teraz w okazyjnej cenie 110 PLN!

Familijne Centrum Medyczne FCMed

ul. Ciołkowskiego 88J

15-545 Białystok

woj. podlaskie

Rejestracja

85 67 77 022

tel. kom. 663 129 009

rejestracja@fcmed.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 800 - 2100

Sb 800 - 1300

© 2019 Familijne Centrum Medyczne. Polityka cookies

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna