a

Familijne Centrum Medyczne prowadzone przez Fundację „Pomóż Im” wspiera Podopiecznych Fundacji - małych Pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej UDSK oraz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

+48 85 66 22 003

biuro@pomozim.org.pl
ul. Ciołkowskiego 88J
15-545 Białystok

Ostatnie wpisy

Pon - Pt 08:00 - 20:00

663129009

rejestracja@fcmed.pl

Mazowiecka 33

15-369 Białystok

Wybierz:

Wygraj z bólem

Wyeliminuj przyczynę swojej dysfunkcji – nie jedynie jej objaw!

Jeśli przy wykonywaniu codziennych czynności towarzyszy Ci ból, Twoje mięśnie są obolałe, napięte, stawy straciły swoją dawną ruchomość, a bóle kręgosłupa odbierają Ci resztki sił do pracy, zapraszamy do nas!

FCMed oferuje kompleksowe zabiegi  w terapii schorzeń narządu ruchu prowadzone przez wykwalifikowany personel medyczny.

Indywidualnie dobrany program terapii „Wygraj z bólem”  to między innymi:

  • Terapia tkanek miękkich
  • Terapia punktów spustowych
  • Masaż leczniczy
  • Terapia manualna
  • Techniki neuromobilizacji
  • Techniki powięziowe
  • Stretching , PIR
  • Kinesiology Taping

 

W zależności od stopnia nasilenia dolegliwości i czasu ich utrzymywania się terapia może trwać od 5 do 10 spotkań. Przy dolegliwościach przewlekłych (incydenty bólowe, które powtarzają się co jakiś czas lub systematycznie od ponad pół roku z różnym nasileniem) mogą wymagać dłuższej terapii, którą rozkłada się na turnusy. W pierwszej fazie pracujemy nad zniesieniem dolegliwości bólowych po czym przechodzimy do kolejnej fazy – odbudowy prawidłowego wzorca ruchowego, który został zaburzony przez dolegliwości bólowe i wzmocnienia mięśni, które w tym czasie nie były w stanie prawidłowo pracować. Pacjent dostaje do domu zalecenia co do ergonomii pracy, uczy się autoterapii i ćwiczeń, które mają pomóc mu w powrocie do pełnej aktywności.

Nie odkładaj bólu na jutro, umów się na wizytę już dziś!

Więcej o bólach kręgosłupa
Więcej o bólach stawów

Cennik:

USŁUGACena
Wizyta konsultacyjna130 PLN
Terapia indywidualna (45 min)110 PLN
Trening medyczny – 30 min80 PLN
E-wizyta100 PLN

*Karnety są imienne – wystawiane na konkretną osobę.

Termin ważności karnetów:
– karnet 8 wizyt – ważny 3 miesiące od wystawienia karnetu;

W sytuacji nie stawienia się w umówionym terminie i przy braku jego wcześniejszego odwołania na 24 godziny przed terminem planowanej wizyty, wizyta przepada. Wizytę można odwołać/przełożyć: telefonicznie 605 350 680, sms-owo 605 350 680, przez mail rehabilitacja@fcmed.pl lub osobiście. Pacjentów z objawami aktywnej infekcji prosimy również o wcześniejsze odwołanie zaplanowanej wizyty. Przypadku choroby prosimy o dostarczenie zaświadczenia od lekarza.