FCMed podejmie współpracę z lekarzami specjalistami w zakresie: kardiologii, ginekologii, dermatologii

Zobacz więcej

lek. Olivia Jakubowicz – Zalewska

Lekarka rezydentka w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK w Białymstoku.

Członkini białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, w tym Sekcji Dermatologii Dziecięcej, a także European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Od roku akademickiego 2022/2023 prowadzi zajęcia dydaktyczne z dziedziny dermatologii i wenerologii ze studentami Wydziału Lekarskiego i English Division Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci u osób dorosłych, a także dzieci, w tym wykonuje badania dermatoskopowe i trichoskopowe. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach dermatologicznych.

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed