Bezpłatna rehabilitacja dzieci

32 niepełnosprawnych dzieci zamieszkałych w Białymstoku skorzysta z bezpłatnej rehabilitacji realizowanej przez Fundację „Pomóż Im” w ramach zadania finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt pod nazwą „Ruch kluczem do aktywności i rozwoju – V edycja” właśnie rozpoczął się i potrwa do końca listopada.
Każdy uczestnik projektu będzie miał zapewnionych 10 rehabilitacji oraz dodatkową wizytę kwalifikującą do indywidualnej terapii. Zabiegi zostaną zrealizowane w Familijnym Centrum Medycznym prowadzonym przez Fundację „Pomóż Im”, przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.
W sumie w ramach tegorocznej edycji zadania rehabilitanci Fundacji przeprowadzą 352 zabiegi, z których skorzysta 32 małych mieszkańców Białegostoku.
Na rehabilitację można zgłaszać się telefonicznie do Familijnego Centrum Medycznego pod numer: 605 350 680.

Warunkiem działu w projekcie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności dziecka, zamieszkanie na terenie Białegostoku i wiek w przedziale 0-18 lat.

Liczba miejsc na bezpłatną rehabilitację jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Ruch Kluczem V edycja

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed