Bezpłatna rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci z Białegostoku.

Zobacz więcej

Poradnia Endokrynologiczna

W poradni endokrynologicznej zajmujemy się pełnym spektrum chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego. Proponujemy Państwu kompleksową diagnostykę i chorób tarczycy i przytarczyc, nadnerczy, trzustki, przysadki mózgowej i innych gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Zakres usług:

  • diagnostyka i leczenie pełnego spektrum schorzeń w zakresie endokrynologii, diabetologii, otyłości i chorób przemiany materii,
  • leczenie zachowawcze chorób przysadki, nadnerczy, tarczycy, przytarczyc, trzustki i gonad,
  • leczenie otyłości osób dorosłych związanej z innymi problemami medycznymi,
  • wykonujemy USG tarczycy – możliwość wykonania badania w trakcie konsultacji.

lek. Marlena Chodorowska

Endokrynolog

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, dyplom lekarza uzyskała w 2007 r. Szkolenia specjalizacyjne z chorób wewnętrznych, diabetologii oraz endokrynologii odbywała w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Diabetologii, Endokrynologii i Reumatologii Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku.

Zobacz więcej

Endokrynologia

Cena

Konsultacja specjalistyczna 180 PLN

USG tarczycy 180 PLN

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed