Domowe hospicjum dla dzieci Fundacji POMÓŻ IM, z siedzibą w  Sochoniach poszukuje do pracy fizjoterapeuty realizującego rehabilitację pacjentów w ich domach.

Zobacz więcej

Rehabilitacja

Nasza Poradnia rehabilitacji zapewni Państwu konsultacje i porady certyfikowanych fizjoterapeutów oraz postępowanie lecznicze w schorzeniach narządu ruchu ze wskazań ortopedycznych, reumatologicznych, neurologicznych i innych.

Rehabilitacja dorosłych i dzieci

Celem rehabilitacji medycznej jest przywrócenie pełnej lub jak największej sprawności ruchowej pacjenta. Nasz zespół  jest doświadczony, ma wieloletnią praktykę w postępowaniu z pacjentami różnych schorzeń, ciągle się doskonali i poszerza swoje kompetencje na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Oferujemy różnorodne techniki pracy z pacjentem, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dbamy o intymność i miłą atmosferę, aby pacjent w jak najlepszych warunkach mógł osiągać postępy w terapii.

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed