Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci z Białegostoku w ramach projektu „Ruch kluczem do aktywności i rozwoju 2024”

Zobacz więcej

Poradnia Urologiczna – Dzieci

W Poradni urologicznej otrzymają Państwo pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego dzieci. Nasi specjaliści zajmują się chorobami nerek (typu kamica nerkowa), moczowodów, nadnerczy oraz pęcherza moczowego (stany zapalne, kamica). Przeprowadzamy także badania profilaktyczne prowadzące do wczesnego wykrycia nowotworów łagodnych i złośliwych układu moczowo płciowego, co umożliwia ich skuteczne leczenie.

Zakres usług

  • Diagnostyka chorób układu moczowo-płciowego dzieci
  • Profilaktyka schorzeń układu moczowo-płciowego
  • Pełen zakres leczenia zachowawczego
  • Operujemy stulejki, krótkie wędzidełka prącia
  • Badania USG

dr n. med. Ewa Topczewska – Lach

Urolog dziecięcy

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu urologii dziecięcej, a także II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii dziecięcej. W 2010 roku obroniła pracę doktorską nt. “Ocena rozwoju psychoruchowego dzieci po leczeniu chirurgicznym różnego typu wodogłowia”.

Zobacz więcej

Urologia dzieci

Cena

Konsultacja specjalistyczna 240 PLN

E-konsultacja 150 PLN

Badanie przepływu moczu 100 PLN

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed