FCMed podejmie współpracę z lekarzami specjalistami w zakresie: kardiologii, ginekologii, dermatologii

Zobacz więcej

Poradnia Urologiczna – Dzieci

W Poradni urologicznej otrzymają Państwo pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego dzieci. Nasi specjaliści zajmują się chorobami nerek (typu kamica nerkowa), moczowodów, nadnerczy oraz pęcherza moczowego (stany zapalne, kamica). Przeprowadzamy także badania profilaktyczne prowadzące do wczesnego wykrycia nowotworów łagodnych i złośliwych układu moczowo płciowego, co umożliwia ich skuteczne leczenie.

Zakres usług

  • Diagnostyka chorób układu moczowo-płciowego dzieci
  • Profilaktyka schorzeń układu moczowo-płciowego
  • Pełen zakres leczenia zachowawczego
  • Operujemy stulejki, krótkie wędzidełka prącia
  • Badania USG

dr n. med. Ewa Topczewska – Lach

Urolog dziecięcy

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiada specjalizację z zakresu urologii dziecięcej, a także II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii dziecięcej. W 2010 roku obroniła pracę doktorską nt. “Ocena rozwoju psychoruchowego dzieci po leczeniu chirurgicznym różnego typu wodogłowia”.

Zobacz więcej

Urologia dzieci

Cena

Konsultacja specjalistyczna 220 PLN

E-konsultacja 140 PLN

Badanie przepływu moczu 90 PLN

USG układu moczowego z oceną zalegania mikcji 170 PLN

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed