Domowe hospicjum dla dzieci Fundacji POMÓŻ IM, z siedzibą w  Sochoniach poszukuje do pracy fizjoterapeuty realizującego rehabilitację pacjentów w ich domach.

Zobacz więcej

Poradnia Urologiczna – Dorośli

W poradni urologicznej otrzymają Państwo pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nasi specjaliści zajmują się chorobami nerek (typu kamica nerkowa), moczowodów, nadnerczy oraz pęcherza moczowego (stany zapalne, kamica). Przeprowadzamy także badania profilaktyczne prowadzące do wczesnego wykrycia nowotworów łagodnych i złośliwych układu moczowo płciowego (rak prostaty, rak nerki, rak pęcherza moczowego, nowotwory jąder i łagodny rozrost prostaty), co umożliwia ich skuteczne leczenie.

Zakres usług:

  • diagnostyka chorób układu moczowo-płciowego,
  • profilaktyka schorzeń układu moczowo-płciowego (np. rak stercza),
  • pełen zakres leczenia zachowawczego,
  • operujemy stulejki, krótkie wędzidełka prącia,
  • badania USG pęcherza moczowego, nerek i jąder.

Urologia dorosłych

Cena

Konsultacja urologiczna 200 PLN

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed