Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci z Białegostoku w ramach projektu „Ruch kluczem do aktywności i rozwoju 2024”

Zobacz więcej

O nas

Familijne Centrum Medyczne to wyjątkowa placówka, w której nie tylko znajdziecie Państwo specjalistyczną opiekę lekarzy i rehabilitantów. Realizujemy misję pomagania nieuleczalnie chorym dzieciom z hospicjum oraz ich rodzinom. Familijne Centrum Medyczne zostało założone w 2016 roku przez Fundację „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. Oferujemy rehabilitację oraz wsparcie lekarzy w kilkunastu poradniach specjalistycznych dla dzieci i dorosłych. Naszym priorytetem jest zdrowie pacjenta, do czego dążymy realizując pomoc medyczną.

Rehabilitacja

Nasi rehabilitanci mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Posiadają kwalifikacje umożliwiające zastosowanie zindywidualizowanej terapii dostosowanej do potrzeb pacjenta. Pomoc znajdą u nas osoby wymagające m. in. rehabilitacji schorzeń neurologicznych, korekcji wad postawy, uroterapii dzieci i innych.  Więcej o usługach rehabilitacji tutaj.

Poradnie

Lekarze Familijnego Centrum Medycznego świadczą usługi w poradniach: alergologicznej, chirurgicznej, dermatologicznej, dietetycznej, endokrynologicznej, gastrologicznej, ginekologicznej, immunologicznej, kardiologicznej, onkologicznej, ortopedycznej, urologicznej i pracowni USG. Wykonujemy m.in. badania kolonoskopii i gastroskopii, również w znieczuleniu. Na zlecenie naszych specjalistów zrealizujemy również badania laboratoryjne. Wykaz poradni i lekarzy znajduje się tutaj.

Lokalizacja

Familijne Centrum Medyczne usytuowane jest w Centrum Białegostoku, przy ul. Mazowieckiej 33, w niedalekim sąsiedztwie Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd środkami białostockiej komunikacji miejskiej – numery linii: 3, 6, 16, 17, 19, 104. 

Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z dużych parkingów miejskich zlokalizowanych przed i za budynkiem FCMed – opłaty obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Godziny  przyjęć

Zapraszamy do Familijnego Centrum Medycznego od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00.  

Rejestracja poradnie: +48 729 086 707

Rejestracja rehabilitacja: +48 605 350 680

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed