dr n. med. Marcin Czaban

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na Wydziale Lekarskim. W 2021 roku uzyskał specjalizację z alergologii, a w 2024 roku tytuł doktora.

Doświadczenie zawodowe

Jeszcze w czasie studiów, w ramach programu Erasmus, odbył praktykę w Lane Fox Unit w St. Thomas’ Hospital oraz w Guy’s Sleep Disorder Center w Londynie zdobywając tam pierwsze doświadczenia zawodowe pod okiem specjalistów medycyny oddechowej z King’s College. Pracując w Klinice Alergologii i Chorób Wewnętrznych USK w Białymstoku, w 2021 roku uzyskał specjalizację z alergologii. Zdobyte umiejętności wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami w szpitalu i w poradniach alergologicznych, skupiając się na rozwiązywaniu problemów dzieci dorosłych z dolegliwościami alergicznymi.

W poradni alergologicznej FCMed przyjmuje dzieci od 6 roku życia i dorosłych.

Inne

Prowadzi konsultacje w języku angielskim.
Allergological consultations for English-speaking patients.

„Pomoc choremu daje mi dużo satysfakcji, a ona dostarcza energii do podejmowania się kolejnych wyzwań. Jako lekarz praktyk mam ich wiele i za to lubię swoją pracę”. Marcin Czaban

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed