lek. Marzena Motkowska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2007 roku uzyskała specjalizację z chorób wewnętrznych, a w 2011 roku z gastroenterologii.

Doświadczenie zawodowe

Pełni funkcję zastępcy ordynatora w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojewódzkiego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, gdzie pracuje od stażu podyplomowego.
W 2005 roku przebywała na stypendium w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii oraz Gastroenterologii Onkologicznej Uniwersytetu w Monachium.

W swojej pracy z pacjentami poza konsultacjami gastroenterologicznymi w Oddziale i Poradni wykonuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia, EUS – endoskopowa ultrasonografia) oraz usg jamy brzusznej.

Członkostwo w organizacjach

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed