Domowe hospicjum dla dzieci Fundacji POMÓŻ IM, z siedzibą w  Sochoniach poszukuje do pracy fizjoterapeuty realizującego rehabilitację pacjentów w ich domach.

Zobacz więcej

lek. Marlena Chodorowska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, dyplom lekarza uzyskała w 2007 r. Szkolenia specjalizacyjne z chorób wewnętrznych, diabetologii oraz endokrynologii odbywała w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Diabetologii, Endokrynologii i Reumatologii Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku.

Endokrynolog Fc Med

Doświadczenie zawodowe

Starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Diabetologii, Endokrynologii i Reumatologii Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń endokrynologicznych, cukrzycy oraz chorób internistycznych.

Wykonuje USG tarczycy oraz prowadzi diagnostykę i nowoczesne leczenie:

  • chorób tarczycy (choroba Hashimoto, choroba Graves-Basedowa, wole guzkowe)
  • chorób przytarczyc
  • chorób przysadki mózgowej
  • chorób nadnerczy
  • zaburzeń wydzielania androgenów, zaburzeń miesiączkowania, zaburzeń płodności (w tym zespołu policystycznych jajników)
  • otyłości i jej powikłań
  • cukrzycy i jej powikłań.

Dodatkowe kwalifikacje

Regularnie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych z zakresu endokrynologii i diabetologii.
Ukończyła kurs USG tarczycy organizowany przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii, który objęty jest nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Członkostwo w organizacjach

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Fundacja "Pomóż Im"

Fundacja od kilkunastu lat prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Dojeżdża do domów podopiecznych na terenie całego województwa podlaskiego.  Zapewnia dzieciom i ich rodzinom wparcie lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów i asystenta rodziny. Są oni do dyspozycji rodzin 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej
© 2020 FCMed